Pizzerinki

59
 • Pizzerinki
 • Pizzerinki

  Przepis na pizzę spotkał się z wielkim uznaniem wśród czytelników. Wiem że każdy z nas ma od czasu do czasu chęć na małe co nieco do wieczornego filmu bądź podczas spotkania z przyjaciółmi. Pizzerinki to nic innego jak pizza w bardziej poręcznej wersji:). Świetne na imprezy lub do zabrania na wynos, smakują dobrze także na zimno lub odgrzane. Przygotowałem je z tłustego salami oraz smacznego twardego sera (pamiętajcie że im ser twardszy tym ma mniej laktozy!! dzięki czemu lepiej będziecie go przyswajać) , dzięki ... Czytaj dalej na blogu BezWegli.pl


  Tematycznie do tego przepisu

  • Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.
   Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

   Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

  • Dieta dla osób z grupą krwi AB
   Dieta dla osób z grupą krwi AB

   Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  Inne przepisy z BezWegli.pl

  Dodaj komentarz