Sałatka z pieczonym kalafiorem, kurczakiem i gran padano

Sałatka z pieczonym kalafiorem, kurczakiem i gran padano

Sałatka z pieczonym kalafiorem, kurczakiem i gran padano

   Na samą myśl o tym, iż niedługo skończą się te wszystkie pyszne, sezonowe warzywa robi mi się trochę smutno. Jak co roku sezon na nie trwa oczywiście zbyt krótko i nigdy nie mogę nacieszyć się młodym kalafiorem, fasolką szparagową, bobem, czy też świeżymi, gruntowymi ogórkami. W sumie  niektóre z tych warzyw można zamrozić, albo zamarynować, czy też ukisić, jednak to już nie będzie to samo. Dlatego dziś zapraszam Was na pyszną i prostą sałatkę obiadową. Jej głównym składnikiem jest oczywiści... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu 365 dni dookoła kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Magiczne substancje spalające tłuszcz

Jeżeli masz dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej i ćwiczysz, a nie możesz ich spalić to może coś jest nie tak w diecie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

zielonaKuchniazielonaKuchnia

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kalafiorem, kalafior, feta, kurczak, suszone pomidory, dynia, sałatka, sałatki, kalafior pieczony, piersi, pierś, curry, ogórki, papryka, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, fasolka, fasolka szparagowa, kurczak w pomidorach, kurczak z pomidorami, sałatka z kalafiorem , kurczak pieczony, pyszna sałatka, kurczak z serem, sałatka z kurczakiem, pierś z kurczaka w pomidorach, smaczna sałatka, ser feta, sałatka z fetą, sałatka z pomidorem

Inne przepisy z 365 dni dookoła kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.